Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Kępa

Kępa, wielkopolskie

  • 930 000 zł
  • 145 m²
  • 6 413,79 zł/m²

Zdjęcie

Kamil Dominiak

Skontaktuj się

Dom Kępa

Kępa, wielkopolskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

930 000 zł

145 m²

6 413,79 zł/m²

Dom Kępa

Zaktualizowane: 18 maja 2026

930 000 zł 145 m² 6 413,79 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
1 000 m²
Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynku
Rok budowy:
2026

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

1 000 m²

Miejsce postojowe:

garaż w bryle budynku

Rok budowy:

2026

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 930 000 zł (6 413,79 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy Kępa)
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 145 m², 5 pokoi (4 sypialnie), 2 łazienki; stan: deweloperski
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2026
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: cegła; pokrycie dachu: dachówka
  •   instalacje: nowe / wymienione
  • Działka: 1 000 m²
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, kanalizacja
  •   klimatyzacja
  • Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku
  • Źródło: biuro nieruchomości: INVICUS NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 18.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 4753

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż domy w stanie deweloperskim plus, budowane w wysokiej jakości, zlokalizowane w miejscowości Kępa, gm. Ślesin, położone w sąsiedztwie lasu i okolicy Jeziora Mikorzyńskiego.
Obecnie w ofercie sprzedaży dostępne są dwa domy z drugiego etapu inwestycji parterowe z poddaszem użytkowym na działkach o powierzchniach 1000 m2 każda. (...)

Agent

Kamil Dominiak

797 017...

797 017 786

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Kamil Dominiak

797 017...

797 017 786

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.